Школа охорони здоров'я (групова фотографія)

Школу охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія» було засновано в 2001 році, а перший набір на магістерську програму «Менеджмент в охороні здоров’я» відбувся у 2004 році. Основним завданням Школи було забезпечити потреби сфери охорони здоров’я України у фахівцях, здатних застосовувати сучасні підходи в управлінні, формуванні політики та економічному аналізі.

Протягом наступних років було розроблено програми професійної підготовки управлінців в охороні здоров’я, які були унікальними в Україні та відповідали міжнародним стандартам.

Сьогодні Школа ставить перед собою нові цілі в галузі освіти, досліджень та проектної діяльності.

Візія Школи

До 2025 року Школа стане сучасним інтелектуальним, освітнім та експертним центром у сфері управління охороною здоров’я. Її випускники будуть керувати організаціями охорони здоров’я на різних рівнях, а також відігравати ключову роль у трансформації системи. Школа буде створювати знання та підходи, якими зможуть послуговуватися всі учасники нової цивілізованої системи охорони здоров’я в Україні.

Місія Школи

Школа охорони здоров’я забезпечує систему охорони здоров’я України на всіх рівнях професійними управлінськими кадрами та експертними знаннями на шляху її трансформації в напрямку до системи європейського зразка.

Школа здійснює три види діяльності:

1. Проводить фундаментальну та спеціалізовану підготовку управлінців сфери охорони здоров’я через освітні програми.
  2. Створює нові знання у сфері управління в охороні здоров’я через дослідження.
  3. Поширює та втілює теорії і практики управління в галузі через практичні проекти.

Дізнайтесь більше про:

Освітні програми Школи >

Дослідження та проекти >

Бажаєте допомогти Школі охорони здоров’я?
Дізнайтесь як >

Викладачі Школи

всі викладачі >

Гостьові лектори