ВИПУСКНИКИ ШКОЛИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Випускники Школи охорони здоров'я

Перший випуск магістерської програми «Менеджмент в охороні здоров’я» відбувся в 2006 – тоді випустилося 9 магістрантів, а в 2014 року ми нараховуємо приблизно 160 випускників Школи охорони здоров’я – звичайної магістерської програми, програми для керівників, докторської програми.

Щороку нас стає все більше і це привносить приємні зміни в якість навколишнього оточення – зустрічаємо в професійних колах все більше наших випускників-однодумців, а отже людей, які поділяють спільні цінності та мають неперевершені здібності до аналітичного фахового мислення.

Ми сподіваємося, що ця сторінка стане основою в збереженні і підтриманні стосунків між випускниками, й можливо, комусь стане в нагоді для професійного розвитку, отримання цінної поради або ж обміну досвідом, думками та ідеями. Тож, запрошуємо усіх Вас, дорогі наші випускники, допомогти нам наповнити цю сторінку інформацією про Вас та Ваші професійні досягнення.

Бажаєте підтримувати зв’язок зі Школою? Заповніть анкету випускника >