Шановні випускники Школи охорони здоров’я Могилянки!

Готуємося до зустрічі з випускниками магістерської програми “Менеджмент в охороні здоров’я”

Цього року Школа охорони здоров’я святкуватиме ювілейний – 10-ий випуск. Пропонуємо скористатися цією чудовою нагодою і зустрітися 28 червня 2016 року. Переконані, що багато з Вас має безліч досягнень в професійному та особистому житті – будемо раді про них почути від Вас особисто!

Як у Вас справи? До часу нашої зустрічі ми би хотіли підготуватися й оновити інформацію та дізнатись про Ваш життєвий шлях. Будемо Вам вдячні, якщо Ви зможете поділитися з нами тим, що змінилося відтоді, як Ви вперше заповнили анкету випускника. Заповніть, будь ласка, анкету випускника ще раз за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1l6fs-rjI_RTD-mbpvUhgD4lWEtcvnMYblE4Fx_X6HuY/viewform до 1 квітня 2016.

Більше того, на основі вказаної в анкеті інформації, ми плануємо створити альбом зі світлинами всіх випускників Школи охорони здоров’я за десять років. Для того, щоб реалізувати цю ідею, надішліть, будь ласка, свої фотографії до 15 квітня 2016р. на SPHnaukma@gmail.com Ми плануємо цей альбом розмістити на веб-сторінці Школи охорони здоров’я (лише фото, біо та ім’я (конфіденційність контактних даних гарантуємо). Кожний випускник також буде мати доступ до контактної інформації.

А як в нас справи? Наразі маємо два роки магістерської програми, де викладають багато випускників нашої Школи: Юлія Барська, Іван Прадо Фроес, Павло Ковтонюк, Олег Петренко, Анна Ющенко. В 2015 році було відкрито бакалаврську програму з Менеджменту. Більше того, Школа охорони здоров’я є спів-організатором Літньої школи «Трансформація систем охорони здоров’я: Східна Європа», Зимової школи «Громадське здоров’я в Україні». Ми також здобули проект ЕРАЗМУС+ розбудова потенціалу, в якому спільно з Вінницьким медичним університетом та за координації Маастрихтського університету розроблятимемо навчальні програми п’ятьох курсів. Сподіваємося, що до зустрічі з Вами ми ще поповнимо перелік своїх досягнень.

Ми за Вами сумуємо, а Ви? Альма-матер закликає випускників підтримувати зв’язок з рідною Академією. Нам цікаві Ваші історії життя. Пропонуємо Вам взяти участь в якості гостьового спікера у проекті «Могилянські історії» – зустрічі студентів з випускниками. Якщо Ви готові поділитися своїм професійним досвідом – напишіть лист на електронну скриньку SPHnaukma@gmail.com. Ваш приклад – найкраща мотивація для студентів.

Будьте в «темі». Щотижневик для випускників НаУКМА Kyiv-Mohyla Alumni News  розповість свіжі новини про Академію та випускників, їхній професійний поступ та проекти взаємодії. Підписатися на Alumni News просто: надішліть листа на адресу ukma.alumni@gmail.com , у якому зазначте рік випуску та спеціальність.