Клуб Літньої школи

22 серпня в Школі охорони здоров’я було проведено першу зустріч Клубу Літньої школи 2014. Оксана Щегельська – викладач Літньої школи 2014, Школи охорони здоров’я та директор консалтингової компанії STRATEGIC – запропонувала, а організаційний комітет підтримав ініціативу не зупинятися вдосконалювати ідеї проектів, започаткованих під час Літньої школи.

Умовами участі в Клубі Літньої школи були:

• активно працювати над індивідуальним проектом впровадження змін в організації;
  • підготувати чи вдосконалити попередню презентацію з викладеним аналізом ситуації, ключовими ідеями тощо.

Таким чином, свої ідеї презентували четверо учасників. Серед них:

1. Стратегія розвитку Коломийської дитячої лікарні (Олег Токарчук)
  2. РПР медична група (Олександр Ябчанка)
  3. Екстрена та невідкладна медична допомога дітям в обласній лікарні (Інна Дзема)
  4. Громадський альянс (Наталя Калмикова)

Робота Клубу була надзвичайно насиченою, адже учасники презентували безліч ідей змін, які викликали бурхливе обговорення. Тож, ініціатива викладачів та організаторів Літньої школи присвятити свій час розвитку проектів учасників, а отже і їхньому професійному зростанню, однозначно мала успіх.