Конференція “Здоров’я і суспільні виміри в академічному просторі та поза ним”

Конференція “Здоров’я і суспільні виміри
в академічному просторі та поза ним”

6 жовтня 2017 року
місто Вінниця, Україна

Ця конференція відбувається за підтримки проекту «Поєднання інновацій, здоров’я та суспільства: освітній розвиток потенціалу в сусідніх регіонах Східної Європи» (BIHSENA), який співфінансується в рамках ЕРАЗМУС+ Розвиток потенціалу (КА2). Проект впроваджується в Україні Вінницьким національним медичним університетом ім. М. Пирогова та Національним університетом «Києво-Могилянська академія», за координації Маастрихтського університету (Нідерланди).

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP – є співорганізатором конференції.

Мета конференції – обговорити питання міжсекторальної співпраці заради здоров’я та академічної доброчесності.
До участі в конференції запрошуються викладачі, аспіранти, студенти вищих навчальних закладів, дослідники, практики.

Напрями роботи конференції

• Інноваційні технології в охороні здоров’я
  • Комунікації в охороні здоров’я
  • Охорона здоров’я: зв’язок між медичним і соціальним
  • Управління, економіка та політика охорони здоров’я
  • Громадське здоров’я
  • Академічна доброчесність
  • Сучасні міжсекторальні освітні тенденції

Під час конференції планується проведення інтерактивних семінарів:

• Як впровадити «змішане навчання»: інноваційні та традиційні форми
  • Як досягнути лідерства в освіті
  • Як розуміти статистику в наукових статтях
  • Як користуватися науковими мережами
  • Забезпечення якості в сучасному університеті

Запрошені ключові доповідачі

• Класін Хорстман (Маастрихтський університет, Нідерланди)
  • Вім Гроот (Маастрихтський університет, Нідерланди)
  • Нінке де Йонг (Маастрихтський університет, Нідерланди)
  • Сергій Квіт (Міністр освіти та науки України, 2014 – 2016 рр.,  Національний університет «Києво-Могилянська академія»)
  • Абель Полесе (Університет міста Дубліна, Ірландія)
  • Михайло Винницький (Національний ЕРАЗМУС + офіс та Радник Міністра освіти і науки)
  • Тетяна Семигіна (Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Академія праці, соціальних відносин і туризму)

• Для реєстрації потрібно заповнити форму за посиланням: goo.gl/AUzq2h
  • У форму потрібно внести інформацію в поля, які стосуються авторів тез, організації, контактних даних, а також в реєстраційній формі передбачено окреме поле для подання тез.
  • Вимоги до тез: тези подають українською або англійською мовою. Загальний обсяг тез – від 300 до 800 слів.
  • Форма публікації: електронний збірник
  • Організаційний комітет лишає за собою право відбору тез. Одним із ключових критеріїв відбору буде якість тез та релевантність питанням здоров’я.
  • Матеріали конференції вийдуть у форматі електронного збірника тез, який буде оприлюднено на сайті Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Умови участі

• Всі витрати, пов’язані з приїздом, харчуванням та проживанням, несуть учасники конференції або організації, які їх відряджають.
  • Організатори забезпечують кави-паузи та інформаційні матеріали конференції.
  • Робочі мови конференції – українська та англійська
  • Форми участі у конференції: очна (усна, стендова презентація) та заочна (публікація тез)

Основні дати
31 липня 2017 року – останній термін заповнення реєстраційної форми та подання тез