Літня школа в Лугано

Викладачі Школи охорони здоров’я, а також представники організаційного комітету, мали можливість тиждень повчитися в Літній школі з політики, економіки та менеджменту в Лугано, в Швейцарії. Це стало можливим завдяки україно-швейцарській програмі «Здоров’я матері та дитини» і Швейцарському бюро співробітництва.

В Літню школу в Лугано з’їжджаються учасники з усього світу – Південної та Північної Америки, Австралії, Африки, Азії, а також Європи, в тому числі і Швейцарії. Літня школа організована не лише як навчальна подія, а й як захід, який надає можливість управлінцям, дослідникам, медикам та громадським активістам поспілкуватися на професійні теми, розширити свій світогляд про особливості, проблеми і досягнення систем охорони здоров’я по всьому світу.

Неперевершене поєднання міжнародної атмосфери, швейцарського клімату та високопрофесійних викладачів роблять Школу унікальною глобальною подією, яка поглиблює знання та надихає.

Дізнатися більше про Літню школу в Лугано >

Переглянути лекції з Літньої школи в Лугано >