Перша в Україні Літня школа для медичних керівників

18-22 червня 2014 року в Карпатах відбулася перша в Україні літня школа для керівників у сфері охорони здоров’я «Управління в трансформованій системі охорони здоров’я в Україні». Цю навчальну подію спільно ініціювали Школа охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія» та україно-швейцарська Програма «Здоров’я матері та дитини».

В Літній школі 2014 взяли участь 26 учасників з державних медичних установ, приватних закладів, громадських організацій та органів управління в галузі охорони здоров’я з 12 регіонів України.

Для викладання на Школі були запрошені міжнародні та українські фахівці, зокрема: Паоло Беллі (провідний економіст Світового банку), Андрій Гук (фахівець із організації охорони здоров’я України), Віктор Галайда (експерт із фінансування галузі охорони здоров’я), Аксель Хоффманн та Мартін Рааб (Швейцарський інститут охорони здоров’я та тропічної медицини), Катерина Булавінова (дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ) та інші.

Дізнатися більше про Літню школу >