Робоча зустріч в Молодові

Викладачі Школи охорони здоровя Національного університету «Києво-Могилянська академія» взяли участь в робочій зустрічі, яка відбулася в Школі менеджменту в охороні здоров’я Державного університету медицини і фармакології імені Миколи Тестемицяну (Кишинів, Молдова).

Робоча зустріч була запланована в межах проекту SECTOR, який координується Каролінським інститутом (Стокгольм, Швеція) і фінансується Шведським урядом, що покликаний вивести співпрацю в галузі охорони здоров’я між науково-дослідницькими організаціями в Балтійському регіоні на новий рівень.

В рамках даного проекту, викладачами партнерських університетів – вищезгаданих та Ягелонського університету (Краків, Польща) – буде проведено ряд вебінарів на актуальну для країн тематику.