Розпочато 2-гу Зимову школу з громадського здоров’я 2017

30 січня 2017р. в Одесі стартувала Зимова школа “Громадське здоров’я в Україні”, яку проводять Школа охорони здоров’я  Національного університету “Києво-Могилянська академія” разом з ЮНІСЕФ, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Швейцарського Бюро Співробітництва, USAID – US Agency for International Development та Світового Банку в Україні.

Протягом тижня ми будемо розглядати питання громадського здоров’я в Україні, обмінюватись досвідом і обговорювати з нашими спікерами реформу громадського здоров’я, профілактику інфекційних та не інфекційних захворювань, імунізацію. Будемо також говорити про комунікації в сфері здоров’я. Окремі виступи спікерів – транслюватимуться на нашій сторінці у Фейсбуці  https://www.facebook.com/PHwinter.school/

На створення Зимової школи 2017 організаторів надихнула Літня школа «Трансформація систем охорони здоров’я: Східна Європа» та Літня школа в Лугано, в Швейцарії, присвячена політиці, економіці та менеджменту в охороні здоров’я. За оцінками учасників, спікерів і партнерів, перша Зимова школа 2016 стала визначною подією в сфері громадського здоров’я в Україні.

Школа охорони здоров’я та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні організовують Зимову Школу 2017 з громадського здоров’я в Україні з огляду на брак сучасної європейської освіти в громадському здоров’ї для українських професіоналів, а також через потребу діалогу між залученими до громадського здоров’я сторонами. Зимова школа має на меті прискорити впровадження системи громадського здоров’я в Україні в тому числі через освіту для професіоналів.