Тези конференції “Здоровя та суспільні виміри”

Конференція “Здоров’я і суспільні виміри в академічному просторі та поза ним” відбувається за підтримки проекту «Поєднання інновацій, здоров’я та суспільства: освітній розвиток потенціалу в сусідніх регіонах Східної Європи» (BIHSENA), який співфінансується в рамках ЕРАЗМУС+ Розвиток потенціалу (КА2). Проект впроваджується в Україні Вінницьким національним медичним університетом ім. М. Пирогова та Національним університетом «Києво-Могилянська академія», за координації Маастрихтського університету (Нідерланди).

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP – є співорганізатором конференції.

Мета конференції – обговорити питання міжсекторальної співпраці заради здоров’я та академічної доброчесності.

Book_of_abstracts_Conference Oct 6 Health and SOciety BIHSENA