Традиційний День Донора крові

13 квітня 2017 року, з 9:00 до 14:00 Школа охорони здоров’я НаУКМА та студенти спеціальності «Менеджмент» запрошують всіх до Києво-Могилянської академії на День Донора крові.

Донорство – благородна справа. Бути донором – почесно, поважно і нестримно круто, адже ділячись своєю кров’ю, ви рятуєте комусь життя! Могилянка організовує такі дні вже більше десяти років. День Донора – вже традиція, без якої не існує Школа охорони здоров’я. Цього року Могилянський День Донора крові організовується за ініціативою кафедри «Школа охорони здоров’я», а також студентів спеціальності «Менеджмент» та «Маркетинг» ФЕН Дмитра Вірича, Данила Савона, Анастасії Свець та магістра спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» ФСНСТ Артема Ярмака.

Ми дуже постаралися: на вас чекає безліч смачних подаруночків; різноманітні фото в донорському кріслі, на фоні нашого банера і тп.; і просто неймовірно величезний заряд енергії та позитиву аж до наступної здачі крові.

Надзвичайно приємно усвідомлювати, що з кожним разом збільшується кількість охочих робити добрі справи. Все більше людей усвідомлюють важливість свого особистого внеску у суспільно-значимі події. Не менш важливо, що після кожної акції поповнюється база активних Донорів, які допомагають людям у критичних ситуаціях поза межами регулярних заходів.

Традиційно нагадуємо, що з собою необхідно мати паспорт та утриматися протягом 48 годин перед здачею від уживання алкоголю. За 72 години потрібно не вживати ліків.

Чекаємо на всіх охочих 13 квітня!

З 09:00 до 14:00 за адресою вул. Волоська 8/5, корпус 6,1 поверх;

Детальніше про донорство крові можна дізнатись на сайті: https://donor.ua/pages/6

Наша сторінка:

FB:https://www.facebook.com/events/455044344826774/?notif_t=plan_user_associated&notif_id=1490896109270610