Відбулася щорічна конференція молодих вчених “Управління в охороні здоров’я”

19 травня в Школі охорони здоров’я відбулася конференція “Управління в охороні здоров’я: досвід та тренди” (тези конференції).

Виступали не лише випускники та викладачі магістерської програми “Менеджмент в охороні здоров’я”, але і студенти першого року навчання, які дуже гідно презентували результати свого аналізу.

Професор Вім Гроот розповів про систему врядування (governance) в охороні здоров’я в Нідерландах. Поділився дуже цікавим кейсом про невдалий досвід врядування з новою лікарнею в Сіттарді.

Джейкоб Озборн – студент з США, який вчиться в Амстердамському університеті представив початкові результати аналізу імплементації політики тестування на ВІЛ серед працівниць секс індустрії в Україні.

Валентина Ануфрієва, викладач Школи Охорони Здоров’я говорила про аналіз атрибутів якості амбулаторної допомоги з точки зору пацієнта. (Збір даних проведено в рамках дослідження Індекс Здоров’я. Україна.)

Олег Сороцинський, студент першого року магістерської програми Школи Охорони Здоров’я аналізував політику щодо раку в Україні.

Олена Ігнащук викладач Вінницького національного медичного підкреслювала результати оцінки досвіду отримання стаціонарної допомоги, говорила про перспективи участі споживачів послуг охорони здоров’я в прийнятті управлінських рішень (Збір даних проведено в рамках дослідження Індекс Здоров’я. Україна).

Ще одна наша випускниця Антоніна Смоліна, Європейська Бізнес Асоціація, так зацікавила учасників досвідом підкомітету з клінічних досліджень, що її засипали купою питань.

Людмила Хомич, Делойт Консалтинг, випускниця шостого набору Школи Охорони Здоров’я розповіла про замісну терапію в рамках проекту “Реформи ВІЛ послуг в дії”.

А ще один гість з Вінницького національного медичного університету Віталій Зеленський торкнувся питань якості медичної освіти та мотивації лікарів.

Сподіваємося на наступні зустрічі!