Випускники Школи охорони здоров’я в Стратегічній дорадчій групі з питань реформування охорони здоров’я

Одразу два випускники Школи охорони здоров’я увійшли до Стратегічної дорадчої групи з питань реформування охорони здоров’я при Міністерстві охорони здоров’я України.

Стратегічна дорадча група (СДГ) – це зовнішній консультативно-дорадчий орган, утворений за участю громадських та міжнародних організацій, зокрема Світового Банку, Всесвітньої організації здоров’я та Міжнародного фонду «Відродження». Метою СДГ є надання допомоги Міністерству охорони здоров’я України у плануванні та проведенні реформи системи охорони здоров’я.

До експертного складу групи на конкурсній основі було обрано 12 провідних національних та міжнародних фахівців. Серед них – випускник Школи охорони здоров’я 2006 року, перший заступник генерального директора універсальної клініки «Оберіг» Олег Петренко.

До складу секретаріату СДГ увійшов Павло Ковтонюк, викладач та випускник Школи 2008 року. Павло Ковтонюк також був одним з учасників ініціативної групи з представників громадських організацій, яка в червні цього року виступила ініціатором створення Стратегічної дорадчої групи. До ініціативної групи входили також представники БФ «Пацієнти України», ГО «Реанімаційний пакет реформ» та ГП «Нова Країна».

Першим завданням, яке поставлене перед Стратегічною дорадчою групою є підготовка програмного документу реформ – Національної стратегії побудови нової системи охорони здоров’я України на 2015-2025.

Посилання на новину на сайті Кабінету Міністрів України