Міжнародна конференція “Здоров’я і суспільні виміри в академічному просторі і поза ним”

Друга міжнародна конференція “Здоров’я і суспільні виміри
в академічному просторі та поза ним”

23 травня 2018 року
Київ, Україна

Ця конференція відбувається за підтримки проекту «Поєднання інновацій, здоров’я та суспільства: освітній розвиток потенціалу в сусідніх регіонах Східної Європи» (BIHSENA), який співфінансується в рамках ЕРАЗМУС+ Розвиток потенціалу (КА2). Проект впроваджується в Україні Вінницьким національним медичним університетом ім. М. Пирогова та Національним університетом «Києво-Могилянська академія», за координації Маастрихтського університету (Нідерланди).

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні є співорганізаторами конференції.

Мета конференції – обговорити питання міжсекторальної співпраці заради здоров’я та академічної доброчесності.
До участі в конференції запрошуються викладачі, аспіранти, студенти вищих навчальних закладів, дослідники, практики.

Напрями роботи конференції

• Інноваційні технології в охороні здоров’я
  • Комунікації в охороні здоров’я
  • Охорона здоров’я: зв’язок між медичним і соціальним
  • Управління, економіка та політика охорони здоров’я
  • Громадське здоров’я
  • Академічна доброчесність
  • Сучасні міжсекторальні освітні тенденції

Під час конференції планується проведення інтерактивних семінарів:

• Експертний пацієнт: загроза компетенції лікаря vs. орієнтована на людину допомога /Наталія Малачкова, Вінницький національний медичний університет ім.М.І. Пирогова та Клайсін Хорстман, Маастрихтський університет, Нідерланди
  • Конструюємо якість медичної послуги разом: лікарі, пацієнти, родини та управлінці /Валентина Ануфрієва, Школа охорони здоров’я Національний університет “Києво-Могилянська академія” (НаУКМА)
  • Онлайн курси: виклик освітянам чи розрада студентам / Нінке де Йонг, Маастрихтський університет, Нідерланди
  • Як належним чином провести дослідження для публікації в міжнародному журналі (економіка, управління та політика охорони здоров’я) / Вім Гроот, Маастрихтський університет, Нідерланди
  • Комунікація в освіті та здоров’ї / Катерина Булавінова та Анна Суходольська, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні

Запрошені ключові доповідачі

• Класін Хорстман (Маастрихтський університет, Нідерланди)
  • Вім Гроот (Маастрихтський університет, Нідерланди)
  • Нінке де Йонг (Маастрихтський університет, Нідерланди)
  • Михайло Винницький (Національний ЕРАЗМУС + офіс та Міністерство освіти і науки)
  • Тетяна Семигіна (Академія праці, соціальних відносин і туризму та Національний університет «Києво-Могилянська академія»)
  • Наталія Малачкова (Вінницький національний медичний університет ім.М.І. Пирогова)

• Для реєстрації потрібно заповнити форму за посиланням: goo.gl/pStKdX
  • У форму потрібно внести інформацію в поля, які стосуються авторів тез, організації, контактних даних, а також в реєстраційній формі передбачено окреме поле для подання тез.
  • Вимоги до тез: тези подають українською або англійською мовою. Загальний обсяг тез – від 300 до 800 слів.
  • Форма публікації: електронний збірник
  • Організаційний комітет лишає за собою право відбору тез. Одним із ключових критеріїв відбору буде якість тез та релевантність питанням здоров’я.
  • Матеріали конференції вийдуть у форматі електронного збірника тез, який буде оприлюднено на сайті Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Умови участі

• Всі витрати, пов’язані з приїздом, харчуванням та проживанням, несуть учасники конференції або організації, які їх відряджають.
  • Організатори забезпечують кави-паузи та інформаційні матеріали конференції.
  • Робочі мови конференції – українська та англійська
  • Форми участі у конференції: очна (усна, стендова презентація) та заочна (публікація тез)

Основні дати

10 квітня 2018 року – останній термін заповнення реєстраційної форми та подання тез