Літня школа «Трансформація систем охорони здоров’я: Східна Європа»:
17 – 22 червня 2018

English version

В 2014 році Школою охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія» й україно-швейцарською Програмою «Здоров’я матері та дитини» було започатковано першу в Україні літню школу на тему управління у сфері охорони здоров’я.

Літня школа

За декілька років українська Літня школа стала регіональною освітньо-інформаційною платформою для управлінців охорони здоров’я з країн Східної Європи.

Літня школа стимулює процеси трансформації системи охорони здоров’я в країнах Східної Європи, оскільки відповідає особливим потребам і умовам аудиторії цього регіону. Дружнє мовне середовище (офіційні – англійська та українська, додатково – російська мови) сприяє ефективному спілкуванню та обміну досвідом між учасниками та викладачами.

Організатори школи

 • Школа охорони здоров’я, Національний університет «Києво-Могилянська академія»
 • Дитячий Фонд ООН ЮНІСЕФ в Україні
 • Швейцарський Інститут охорони здоров’я та тропічної медицини

Партнери Літньої школи (експертиза та фінансова підтримка):

 • Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ в Україні
 • Міжнародний фонд «Відродження»
 • Світовий Банк, сектор в Білорусії, Молдові та Україні
 • Швейцарське Бюро Співробітництва в Україні
 • Маастрихтський університет, Нідерланди
 • Міністерство охорони здоров’я України
 • USAID

Хто може навчатися

Подавати заявку на участь в Літній школі можуть керівники в галузі охорони здоров’я, які очолюють організації будь-якого рівня, розміру чи форми власності. На Літній школі навчаються державні службовці національного та регіонального рівнів, керівники медичних закладів державної та приватної форми власності, керівники недержавних та громадських організацій, спрямованих на реформування охорони здоров’я.

Хто викладає

Викладачі Літньої школи – провідні українські та міжнародні експерти та практики. Підхід Літньої школи полягає в сприянні різноманітності думок та підходів. Тому ми запрошуємо викладачів з України та з-за кордону; зсередини системи охорони здоров’я та з-поза неї; з наукової спільноти та з середовища практиків; з державного та приватного секторів.

Формат Школи

Літня школа – це короткотривала інтенсивна навчальна програма, яка триває близько тижня (6 днів). Школа проводиться в середовищі, що допомагає учасникам повністю зосередитися на навчанні. Місцем проведення нашої літньої школи ми обирали Західну Україну до 2018 року.

Для тих, кому відмовлено в стипендії від партнерів Літньої школи, пропонується можливість платної участі в заході, вартість якої  в 2018 році – 30 000 грн (1100 швейцарських франків).

Формат передбачає інтенсивні заняття у вигляді невеликих модулів, пленарні зустрічі-лекції, роботу в групах, виконання практичного проекту та неформальні дискусії на професійні теми.

Програма Літньої школи 2018 

Дізнатися більше про Літню школу 2017 >

Дізнатися більше про Літню школу 2016 >

Дізнатися більше про Літню школу 2015>

Дізнатися більше про Літню школу 2014 >

З питань щодо участі в Літній школі, будь ласка, контактуйте:

Іван Горох
Тел.: (063) 564-00-52

E-mail: HCAsummerschool@gmail.com
Сторінка на Facebook: facebook.com/hct.summer.school

Викладачі Школи

всі викладачі >

Гостьові лектори

 • Вім Гроот
  професор Маастріхтського Університету (Нідерланди), почесний професор НаУКМА, PhD
 • Саврук Олександр
  декан Києво-Могилянської бізнес школи, кандидат економічних наук
 • Петренко Олег
  заступник генерального директора з питань стратегічного розвитку Клініки ISIDA
 • Гуляєв Дмитро
  керівник видавничих, наукових та освітніх проектів Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація боротьби з інсультом»
всі лектори >

Вкладені файли