МАГІСТЕРСЬКА ПРОГРАМА «Менеджмент в охороні здоров’я»

English version

Магістерська програма – це основна фундаментальна програма Школи. Її мета –підготовка молодих перспективних спеціалістів на перетині галузей менеджменту, економіки та охорони здоров’я, готових успішно розпочати кар’єру у медичних закладах, міжнародних проектах, недержавних організаціях чи урядових структурах галузі охорони здоров’я.

Кого готує магістерська програма

1. Менеджерів середнього та в перспективі вищого рівня в закладах охорони здоров’я, міжнародних організаціях та проектах;
  2. Спеціалістів з охорони здоров’я в структурі міжнародних, громадських або урядових організацій (ВОЗ, міжнародні організації, МОЗ, національні проекти тощо);
  3. Спеціалістів з економіки у структурі організацій сфери охорони здоров’я (МОЗ, Мінекономіки, управління охорони здоров’я, експертні установи, міжнародні проекти, національні програми, заклади охорони здоров’я).

Магістерська програма є стаціонарною програмою тривалістю два роки. Вона передбачає опанування студентом дисциплін, проходження практики та підготовку магістерської тези.

Умови вступу >

Перелік дисциплін >