ВИКЛАДАЧІ ШКОЛИ > Мажак Ірина Михайлівна

кандидат соціологічних наук, старший викладач

В 2012-13 роках викладала в Школі охорони здоров’я курси з «Аналізу політики охорони здоров’я»,  «Вступ до охорони здоров’я» та «Зв’язки з громадськістю в охороні здоров’я».

Закінчила у 1999 р. Львівський державний університет ім. Івана Франка за спеціальністю «соціологія». У 2003 році закінчила Львівський регіональний інститут державного управління НАДУ за спеціальністю «державне управління», а у 2007 році  Вищу школу бізнесу і адміністрації (Люблін, Польща) за спеціальністю «управління охороною здоров’я». Випускниця програм стажувань в Польщі, Канаді, Франції. Захистила кандидатську дисертацію у 2012 р. на тему «Інституціоналізація сімейної медицини в Україні» за спеціальністю «спеціальні та галузеві соціології» в Інституті соціології НАН України. Автор понад 40 наукових праць з питань соціології медицини та управління охороною здоров’я. Учасниця програми академічних обмінів імені Фулбрайта (Університет Алабами в Бірмінгемі, США) на 2014-2015 роки, докторантка кафедри «управління охороною суспільного здоров’я» НАДУ.

Сфера наукових інтересів: управління охороною здоров’я, аналіз політики охорони здоров’я, health promotion, соціологія здоров’я і медицини.