Матеріали ІІ міжнародної конференції “Здоров’я та суспільні виміри в академічному просторі та поза ним”

23 травня 2018 року відбулася Друга міжнародна конференція з академічної доброчесності у вимірі суспільства та здоров’я. Учасниками конференції стали понад 100 студентів, дослідників, науковців, лікарів, викладачів та фахвців галузі.

Конференцію було розпочато стендовими доповідями (постерними презентаціями) та пленарними виступами професорки Маастрихтського університету Класін Хорстман щодо академічної доброчесності, професора Віма Гроота щодо репутації в освіті та охороні здоров’я, професорки Академії праці, соціальних відносин і туризму щодо мультисекторальності в охороні здоров’я. На завершення, Михайло Винницький окреслив ключові виклики освіти в Україні та ймовірні способи вирішення існуючих недоліків.

В рамках конференції також відбулося шість воркшопів:

• Експертний пацієнт: загроза компетенції лікаря vs. орієнтована на людину допомога /Наталія Малачкова, Вінницький національний медичний університет ім.М.І. Пирогова та Клайсін Хорстман, Маастрихтський університет, Нідерланди
  • Конструюємо якість медичної послуги разом: лікарі, пацієнти, родини та управлінці /Валентина Ануфрієва, Школа охорони здоров’я Національний університет “Києво-Могилянська академія” (НаУКМА)
  • Онлайн курси: виклик освітянам чи розрада студентам / Нінке де Йонг, Маастрихтський університет, Нідерланди
  • Основи правничої грамотності / Зоряна Черненко, Школа охорони здоров’я НаУКМА
  • Як належним чином провести дослідження для публікації в міжнародному журналі (економіка, управління та політика охорони здоров’я) / Вім Гроот, Маастрихтський університет, Нідерланди
  • Комунікація в освіті та здоров’ї / Катерина Булавінова та Анна Суходольська, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні

Матеріали конференції:

Фотокартки