Зимова школа 2018 “Громадське здоров’я в Україні”

З 12 по 17 лютого 2018 року в Одесі відбувался Третя Зимова школа з громадського здоров’я, яку проводять Школа охорони здоров’я Національного університету “Києво-Могилянська академія” разом з Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Швейцарського Бюро Співробітництва, USAID Ukraine – USAID Україна та World Bank Ukraine.

Протягом тижня розглядалися питання громадського здоров’я в Україні, учасники й спікери обмінювалися досвідом й обговорювалистворення системи громадського здоров’я в Україні, профілактику інфекційних та неінфекційних захворювань, імунізацію тощо.

Розглядалися також комунікації в сфері здоров’я та їхній вплив на поведінку людей. Окремі виступи спікерів  транслювалися на сторінці Зимової школи та сторінці UNICEF Ukraine для того, щоб представники медичної громади, і всі, кого хвилює стан громадського здоров’я в Україні, мали можливість взяти участь в обговоренні, залишивши свої питання в коментарях.

Публікації про навчання в Зимовій школі 2018: