Гостьова лекція "Епідеміологічний нагляд: від теорії до практики"

15 жовтня в Школі громадського здоров'я НаУКМА відбулася чудова зустріч з др. Людмилою Слободяник - лікарем-епідеміологом з великим досвідом у сфері інфекційних захворювань та громадського здоров'я.
В межах курсу "Методи досліджень у громадському здоров'ї" др. Людмила Слободяник провела лекцію на тему "Епідеміологічний нагляд: від теорії до практики". Вона поділилася актуальними знаннями про медичну інформацію, епіднагляд, оцінку ризиків та розслідування спалахів інфекційних хвороб.
Др. Людмилою Слободяник лікар-епідеміолог з 12+ роками досвіду у сфері інфекційних захворювань та громадського здоров'я. Спеціалізується на медичній інформації, епіднагляді, оцінці ризиків, розслідуванні спалахів та громадському здоров'ї. Працює в Бюро ВООЗ в Україні та цікавиться готовністю до епідемічних захворювань, глобальною та національною готовністю до епідемічних інфекцій і захворювань, які мають значення для охорони громадського здоров'я.
Величезне спасибі др. Людмилі Слободяник за ґрунтовну лекцію! Було дуже корисно почути думку експерта такого рівня.
Життя школи