Школа охорони здоров'я НаУКМА взяла участь у підготовці аналітичного звіту “Покращення показників з неінфекційних захворювань: бар'єри та можливості системи охорони здоров'я в Україні”

Раді поділитися з вами важливою новиною! Школа охорони здоров'я Національного університету "Києво-Могилянська академія" взяла участь у підготовці аналітичного звіту "Покращення показників з неінфекційних захворювань: бар'єри та можливості системи охорони здоров'я в Україні". Цей звіт є результатом спільної праці багатьох установ, організацій та експертів, які об'єднали свої зусилля для проведення комплексної оцінки ситуації в галузі профілактики та контролю неінфекційних захворювань в Україні.

Особлива подяка Тетяні Юрочко, кандидату наук з державного управління, доценту і керівнику Школи охорони здоров'я, за її внесок у підготовку цього звіту. Завдяки спільним зусиллям і професійним знанням, звіт здатний допомогти у визначенні бар'єрів та розкритті можливостей системи охорони здоров'я в Україні щодо покращення показників з неінфекційних захворювань.

Ця співпраця підкреслює важливість об'єднання сил і експертизи в боротьбі зі складними викликами здоров'я. Наша Школа охорони здоров'я гордиться можливістю брати участь у таких ініціативах та сприяти розвитку охоронної системи в Україні.
Життя школи