Новини

Гостьова лекція з Телемедицини в межах курсу eHealth

Ми раді повідомити про успішне проведення гостьової лекції у рамках курсу eHealth в Школі охорони здоров'я Національного університету "Києво-Могилянська академія". Головань Андрій, експерт в області телемедицини та учасник робочих груп з розвитку цифрової медицини в Україні, виступив з темою "Телемедицина в Україні: від технологій до практики. Можливості та виклики впровадження цифрових продуктів в медицині".

У своїй лекції, Головань Андрій розповів про розвиток цифрової медицини в Україні, технології та продукти цифрових інновацій в медицині, а також роль телемедицини в підвищенні доступності та якості медичної допомоги в Україні. Він поділився успішними прикладами впровадження телемедицини в Україні та відзначив виклики та перешкоди, що стоять на шляху її впровадження.

Студенти були зацікавлені у темі, і було задано багато цікавих питань. Головань Андрій поділився відповідями запитання, виявивши глибокі знання та професійну компетентність.

Ми щиро дякуємо Голованю Андрію за корисну та інформативну лекцію, що була надзвичайно цікавою та змістовною для всіх присутніх. Бажаємо йому подальших успіхів у розробці телемедичних проєктів та розвитку цифрової медицини в Україні.
Життя школи