30 жовтня 2023 р. В межах курсу «Харчування в громадському здоров’ї» своїм досвідом поділився Отто Стойка - лікар-експерт громадського здоров'я, член Асоціації дієтологів України, к.мед.н.
![](https://static.tildacdn.com/tild6665-6430-4965-a161-323836616634/image.png)
Мали цікаве обговорення того, які саме чинники шкідливо впливають на здоров’я людини – нездорове харчування, низька фізична активність та шкідливі звички, такі як паління та вживання алкоголю. Обговорювали тарілку здорового харчування. Також розбирали кейс про подолання проблеми недоїдання серед дітей в умовах обмежених ресурсів. Щиро дякуємо Отто Олександровичу!
![](https://static.tildacdn.com/tild3733-3964-4262-b738-386333643037/IMG_4528_1.png)