Як ти можеш допомогти школі?

help-350x175

Школа охорони здоров’я  це амбітний проект, спрямований на зміну системи охорони здоров’я в Україні через підготовку сучасних фахових керівників.

Ви також можете стати частиною справи, яку ми робимо, співпрацюючи з нами або допомагаючи розвивати Школу.

Партнерство в дослідженнях та проектах

Школа постійно шукає партнерів для проведення актуальних досліджень в галузі управління, економіки та політики в сфері охорони здоров’я. Запропонуйте ідею або проект, який ми можемо втілити разом з Вашою організацією.

Стипендії для студентів та дослідників Школи

Внесок у фонд стипендій  це допомога талановитим молодим студентам та дослідникам здобути освіту в Школі охорони здоров’я. Одного дня хтось із них стане управлінцем, експертом або дослідником, які змінять систему охорони здоров’я в Україні на краще.

Допомога в оновленні матеріальної бази

Школа потребує оновлення своєї матеріально-технічної бази. Комфортні та приємні умови навчання сприяють творчому процесу у студентів та мотивують викладачів. Допомога в оновленні бази Школи  це найбільш простий спосіб надати нашому проекту важливу і потрібну підтримку.

З питань співпраці та допомоги Школі охорони здоров’я звертайтесь, будь ласка, до Юрочко Тетяни Петрівни: tp.yurochko@gmail.com