Події

Осінні студії "Діємо для здоров'я"

🍂🍁 Осінні студії "Діємо для здоров'я" - надзвичайно важливий захід, організований у співпраці із Школою громадського здоров’я Києво-Могилянської Академії, заради здорового майбутнього 💚⭐️

Про що цей захід та чому він важливий?

Україна стоїть перед серйозним завданням - протидія неінфекційним захворюванням, які призводять до 91% всіх смертей. Проте ефективні комунікації та політики у сфері НІЗ є запорукою якісного життя та довголіття українців.

🎯 Мета Студій “Діємо для здоров’я”: Підвищити рівень знань та навичок фахівців у галузі громадського здоров’я стосовно профілактики та контролю неінфекційних захворювань. Цей проєкт народився завдяки співпраці українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» з підтримкою Швейцарської агентства розвитку та співробітництва (SDC).

💼 Навчання включатиме такі напрямки:
1️⃣ Неінфекційні захворювання як виклик для громадського здоров’я.
2️⃣ Управління та лідерство в профілактиці та контролі неінфекційних захворювань.
3️⃣ Комунікації та адвокація в контексті неінфекційних захворювань.

👥 Курс розрахований на фахівців у сфері громадського здоров’я, охорони здоров’я, управлінців місцевих органів самоврядування, освіти, комунікацій та неурядових організацій, що діють у сфері громадського здоров’я. Серед тренерів та спікерів — найкращі
Українські та міжнародні експерти у сфері громадського здоров’я.

📢 Для тих, хто не встиг зареєструватися – крім навчальних сесій, також заплановано онлайн-трансляції панельних дискусій та лекцій провідних експертів. Ці події будуть доступні на Facebook сторінці та YouTube каналі проєкту «Діємо для здоров’я».

👉 Долучайтесь та слідкуйте за оновленнями за посиланням