Додатковий набір на 2024 навчальний рік!

Шановні абітурієнти!

Школа громадського здоров'я Національного університету "Києво-Могилянська академія" оголошує додатковий набір на 2024 навчальний рік. Це унікальна можливість для вас стати частиною провідного навчального закладу України та зробити вагомий внесок у розвиток системи охорони здоров'я нашої країни.

Зарахування здійснюється за результатами ЄВІ/ЄФВВ або іспитів, що проводяться безпосередньо у нашому закладі освіти.

Чому варто обрати спеціальність "Громадське здоров'я"?

1. Актуальність та перспективність галузі: Громадське здоров'я - це галузь, яка стрімко розвивається і набуває все більшого значення в сучасному світі, особливо в контексті глобальних викликів охорони здоров'я.
  2. Можливість впливати на здоров'я цілих спільнот: Ви матимете змогу розробляти та впроваджувати програми, які покращують здоров'я не окремих пацієнтів, а цілих груп населення.
  3. Широкий спектр кар'єрних можливостей: Випускники нашої програми працюють у державних установах, міжнародних організаціях, науково-дослідних інститутах, приватному секторі та громадських організаціях.
  4. Міждисциплінарний підхід: Навчання охоплює широкий спектр дисциплін, включаючи епідеміологію, біостатистику, управління охороною здоров'я, соціальні науки та багато інших.

Чому варто обрати Києво-Могилянську академію?

1. Висока якість освіти та міжнародне визнання: НаУКМА - один з провідних університетів України, відомий своїми високими стандартами освіти.
  2. Досвідчений викладацький склад: Наші викладачі - це визнані експерти у своїх галузях, які поєднують академічні знання з практичним досвідом.
  3. Можливості міжнародного обміну та стажування: Ми маємо партнерські відносини з провідними університетами світу, що дозволяє нашим студентам отримувати міжнародний досвід.
  4. Активне студентське життя та професійний розвиток: В НаУКМА ви зможете розвивати не лише професійні навички, але й лідерські якості, брати участь у наукових дослідженнях та громадських ініціативах.

Не втрачайте шанс здобути якісну освіту з громадського здоров'я та стати частиною професійної спільноти, яка працює над покращенням здоров'я населення України!

Дати донабору на бакалаврат:
5-9 вересня — реєстрація заяв на вступ в електронному кабінеті ЄДЕБО
10 вересня — надання рекомендовацій до зарахування
12 вересня до 16:00 — виконання вимог до зарахування
13 вересня — зарахування абітурієнтів/-ок на програми

Дати донабору на магістратуру:
5-9 вересня до 16:00 — реєстрація на фахові іспити в електронному кабінеті ЄДЕБО
11 вересня — проведення іспиту з іноземної мови
12 вересня — проведення фахового вступного випробування
16 вересня — надання рекомендацій до зарахування
18 вересня до 18:00 — виконання вимог до зарахування для вступників/-иць, що були рекомендовані до зарахування
19 вересня — зарахування

За детальною інформацією звертайтесь до гарантів освітніх програм:

Бакалаврська програма: Майструк Павло Олегович Email: p.maistruk@ukma.edu.ua Тел.: +38 (050) 405 00 90

Магістерська програма: Юрочко Тетяна Петрівна Email: t.yurochko@ukma.edu.ua Тел.: +38 (099) 160 10 27

Докладна інформація щодо вступу доступна на офіційному сайті: https://vstup.ukma.edu.ua/

Зробіть крок до успішного майбутнього разом зі Школою громадського здоров'я НаУКМА! Ми чекаємо на вас!
2024-08-31 20:33