ДОДАТКОВИЙ НАБІР 2024 - ОСТАННЯ МОЖЛИВІСТЬ
ШКОЛА
ГРОМАДСЬКОГО
ЗДОРОВ'Я
Києво-Могилянська Академія

Школа охорони здоров'я Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Про школу
Школа громадського здоров'я є членом Європейської Асоціації Шкіл громадського здоров'я та співпрацює з Департаментом організації, політики й економіки охорони здоров'я Маастрихтського університету (Нідерланди), Іллінойським університетом у Чикаго (США), Лондонською школою гігієни та тропічної медицини, Групою стратегічного консалтингу, Національною медичною академією післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Національним медичним університетом ім. О. О. Богомольця.
Місія
Місія Школи — задовольнити потреби суспільства щодо покращення здоров'я населення та трансформації галузі шляхом підготовки фахівців, забезпечення високої якості навчання, досліджень і експертних послуг.
Візія
До 2025 року Школа стане сучасним інтелектуальним, освітнім та експертним центром у сфері управління охороною здоров'я. Її випускники будуть керувати організаціями охорони здоров'я на різних рівнях, а також відігравати ключову роль у трансформації системи. Школа буде створювати знання та підходи, якими зможуть послуговуватися всі учасники нової цивілізованої системи охорони здоров'я в Україні.
Заснування
Заснування
Школу громадського здоров'я Національного університету «Києво-Могилянська академія» було засновано в 2001 році за фінансової підтримки Інституту відкритого суспільства (OSI), що представлений в Україні МБФ "Відродження". А перший набір на магістерську програму «Менеджмент в охороні здоров'я» відбувся у 2004 році. Основним завданням Школи є забезпечити потреби сфери охорони здоров'я України у фахівцях, здатних застосовувати сучасні підходи в управлінні, формуванні політики та економічному аналізі.
Протягом наступних років було розроблено програми професійної підготовки управлінців в охороні здоров'я, які були унікальними в Україні та відповідали міжнародним стандартам.
З 2008 року
З 2008 року
Відкрито докторську програму "Управління в охороні здоров'я".
2006-2008 роки
2006-2008 роки
Реалізовано українську частину міжнародного проекту "Дослідження впливу глобальних ініціатив у сфері ВІЛ/СНІДу на систему охорони здоров'я" у партнерстві з Лондонською школою гігієни та тропічної медицини, Ірландським королівським коледжом хірургів та Школою соціальної роботи НаУКМА за фінансової підтримки Інституту відкритого суспільства (OSI) (проект відбувався одночасно в Україні, Киргизстані, Грузії та В'єтнамі).
2008 – 2013 роки
2008 – 2013 роки
Реалізовано проєкт "Оцінювання політики (методів) оплати за медичні послуги та їх впливу на їхню економічну ефективність, справедливість та якість у країнах Центральної та Східної Європи (на прикладі України, Польщі, Угорщини, Румунії, Болгарії, Литви)".
Був реалізований проєкт "Оцінювання політики (методів) оплати за медичні послуги та їх впливу на їхню економічну ефективність, справедливість та якість у країнах Центральної та Східної Європи (на прикладі України, Польщі, Угорщини, Румунії, Болгарії, Литви)". Проект мав на меті поширити результати дослідження шляхом публікацій у фахових та популярних виданнях, презентацій для політиків, провайдерів медичних послуг та широкого загалу. Результати проекту стали вагомим внеском до суспільних досягнень у дослідженні методології політики (методів) оцінювання та до аналізу реформ у сфері охорони здоров'я в країнах Центральної і Східної Європи.
2015 – 2018 роки
2015 – 2018 роки
Реалізація проєкту «Поєднання Інновацій, Здоров'я і Суспільств: освітній розвиток потенціалу в сусідніх районах Східної Європи (BIHSENA: Bridging Innovations, Health and Societies: Educational capacity building in the Eastern European Neighbouring Areas) в рамках програми Еразмус+. До міжнародного консорціуму університетів входять Вінницький національний медичний університет ім.М.І.Пирогова, Університет Пловдиву (Болгарія), Краківський університет (Польща), Маастрихтський університет (Нідерланди; проф..Клейсін Хорстман), який є координатором проекту.
Сьогодні
Сьогодні
Школа ставить перед собою нові цілі в галузі освіти, досліджень та проектної діяльності.
    Політика у сфері охорони здоров'я;
    Економіка у сфері охорони здоров'я;
    +
    +
    +
    Через дослідження Школа охорони здоров'я створює нові знання та доказову базу для формування політики в охороні здоров'я та проведення реформ. Дослідження здійснюють викладачі та студенти Школи в межах докторської та магістерської програми, а також через втілення окремих проектів.
    Організація та фінансування медичної допомоги і системи охорони здоров'я;
      Безперервний професійний розвиток